У трьох ОТГ Черкащини сьогодні вибори

18.12.2016, 10:46

vybor

Сьогодні наймасштабніші вибори з часу чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

Про це сайту “ІнфоМІСТ” повідомили у прес-службі Комітету виборців України.

У Черкаській області вибори проходять у Тальнівській міській громаді (14351 виборців); Стеблівській селищній громаді (5683 виборців); Набутівській сільській громаді (5579 виборців), повідомляє ГМ “Опора”.

У Тальнівську міську громаду входять місто Тальне, села Гордашівка, Соколівочка, Червоне та селища Здобуток, Степне і Тарасівка.

У Стеблівську селищну громаду входять села Гута-Стеблівська, Дацьки, Комарівка, Нова Буда, Переможенці, Прутильці, Сидорівка, Скрипчинці, Хильки, Шендерівка, Яблунівка.

У Набутівську сільську громаду входять села Нетеребка, Бровахи, Деренковець, Буда-Бровахівська, Кичинці, Драбівка, Мірошниківка, Корнилівка, Сахнівка, Паськів та селища Сахнівське і Червоне.

За даними спостерігачів, поки що вибори відбуваються спокійно. Всі дільниці було відкрито вчасно.

Загалом кандидатами у депутати до Тальнівської міської ради зареєструвалися 276 кандидатів від 14 партій. По 27 кандидатів висунули Аграрна партія України, Народна партія, «БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Черкащани» та партія «Громадянська позиція». 25 кандидатів висунули від Партії ветеранів Афганістану. 24 кандидати від партії УКРОП. По 23 претенденти від РПЛ і Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість». 9 кандидатів висунуті від ВО «Свобода», 6 – від «Народного фронту. По 2 кандидати висунули «Опозиційний блок» та партія «НОВА ПОЛІТИКА».

На посаду міського голови Тального було зареєстровані 20 кандидатів, 16 з них – самовисуванці. Ще по одному висунули партії «Громадянська позиція», ВО «Батьківщина», Партія ветеранів Афганістану та ВО «Свобода».

Цікаво, що 15 з 16  зареєстрованих самовисуванців є мешканцями Києва або Київської області. 11 з 16 самовисуванців мають доволі юний вік із зазначеним роком народження з 1990 по 1998.

Крім того, двоє кандидатів мають однакове прізвище – кандидат від політичної партії «Громадянська позиція» і колишній міський голова Тального Олександр Біленко та самовисуванець Вадим Біленко.

Кандидатами в депутати до Стеблівської селищної ради зареєструвались 84 особи. 30 з них – самовисуванці. 25 кандидатів висунуті від ВО «Батьківщина», 8 осіб від Радикальної партії Олега Ляшка, по 7 – «Народного фронту» і ВО «Черкащани», 6 – від ВО «Свобода». Одного кандидата висунула Європейська партія України.

На посаду Стеблівського селищного голови було зареєстровано чотирьох кандидатів. Двоє – самовисуванці. По одному висунули ВО «Батьківщина» та Європейська партія України.

Кандидатами в депутати до Набутівської сільської ради зараєструвались 103 особи. 23 з них – самовисуванці. 22 висунуті від ВО «Черкащани», 21 – від ВО «Батьківщина», 18 – від Радикальної партії Олега Ляшка, 10 кандидатів – від партії «Народний фронт», 8 – від ВО «Свобода». Одного кандидата в депутати висунула Європейська партія України.

На посаду Набутівського сільського голови зареєстрували чотирьох кандидатів. Один з них – самовисуванець. Також по одному кандидату висунули ВО «Черкащани», Радикальна партія Олега Ляшка та Європейська партія України.

Варто зазначити, що усі три новообрані ради складатимуться з 26 депутатів, згідно п.3, ст.16 Закону України «Про місцеві вибори», загальний склад (кількість депутатів) місцевої ради становить при чисельності виборців від 5 тисяч до 20 тисяч виборців – 26 депутатів.

0 коментарів

Залишити відповідь