У «Свободі» пояснили, чому передумали і хочуть преміювати мера

14.02.2018, 15:30

10 січня цього року фракція ВО «Свобода» не підтримала проект щодо преміювання міського голови. Сьогодні, 14 лютого, «свободівці» вже голосували «за».

З чим пов’язана така зміна позиції фракції, ми запитали в її голови – депутата Андрія Кучі.

– Заступники і міський голова – це команда, яка займатиметься розвитком міста.  Шкода, що працівники міськвиконкому розділили ці проекти рішення. Попередній ми не підтримували, бо команда міського голови тоді себе дискредитувала через низку рішень. Зараз обрали новий виконком, де «Свобода» так само проголосувала за премії і заступникам міського голови, цим самим дала шанс якісно працювати. Знаю, що «свободівці» частину своєї зарплати будуть віддавати на волонтерство, для купівлі необхідних речей хлопцям на Сході. Про ці кошти ми обов’язково писатимемо в соціальних мережах, – зазначив він.

Також свою позицію в соцмережах пояснив депутат-свободівець Іван Косенко.

“Раніше в міськраді була криза. Міський голова не виконував своїх повноважень як слід (з різних причин). Зараз уже є і виконком, і підтримка у мера серед депутатів. Тобто міський голова вже працює як має бути. Відповідно є підстави його преміювати”, – написав він в коментарях.

Зазначимо, що сьогодні голосів для преміювання мера знову не вистачило.

Нагадаємо, із п’яти заступників міського голови, двоє – із партії “Свобода”.

Ірина Бик

2 коментарів

Залишити відповідь

  • Мер виконує СВОЮ роботу і за це ОТРИМУЄ З/П! Можу зрозуміти, якщо він зробив щось особливе, видатне, та й тоді премія не повинна складати 400%. Просто треба мати совість, а її, на жаль, немає.