У справі щодо вбивства біля нічного клубу Черкас суд виніс вирок

17.07.2017, 10:17

Іллі Новікову присудили 8 років позбавлення волі та по 80 тисяч гривень відшкодування моральної та матеріальної шкоди кожному із позивачів.

Нагадаємо, хлопця підозрюють у нанесенні тілесних ушкоджень Сергію Бондаренку, які призвели до смерті.

Суд вважає, що вина Новікова у судовому засіданні повністю доведена. Згідно обвинувального вироку, Іллі Новікову присудили 8 років позбавлення волі за статтею 121 ККУ “Умисне тяжке тілесне ушкодження” та рік – за статтею 296 “Хуліганство”.

Заявлений цивільний позов суд задовольнив частково – відшкодувати по 80 тисяч гривень матеріальної та моральної шкоди на кожного з позивачів.

Новікова не затримали у залі суду. Запобіжний засіб змінять з домашнього арешту на тримання під вартою у разі набуття чинності вироку.

– У нього буде строк на оскарження, – говорить захисник потерпілих Олена Нешенко. – Поки Новіков буде під домашнім арештом.

Захисник переконана, що підсудний буде подавати апеляційну скаргу на вирок суду першої інстанції. Адвокат Бондаренків переконана, що перспектива зменшити вирок може бути лише у разі перекваліфікування злочину.

Нагадаємо, у ніч з 14 на 15 жовтня 2016 року внаслідок бійки біля одного з нічних клубів міста помер 29-річний Сергій Бондаренко. Суд вирішив не брати під варто підозрюваного у вбивстві хлопця. Нині справа розглядається в суді по суті.

0 коментарів

Залишити відповідь