У Смілі відремонтують три вулиці на 33 мільйони (фото)

10.07.2018, 12:31

У Смілі вже стартували ремонтні роботи на трьох ділянках. Йдеться про вулиці Трипільська, Соборна та Уманська. На це спрямували 24 мільйони з Дорожнього фонду та 9 мільйонів – місто у співфінансуванні.

Про це повідомили сьогодні під час виїзної наради за участі голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

За словами міського голови Сміли Олексія Цибка, останні кілька днів активісти перекривають дороги та протестують із вимогами привести їх до ладу.

– Через Смілу проходять дві дороги державного значення. Тому це плече, яке підставляє нам нині держава, для Сміли як рятувальний круг, – говорить Цибко.

За словами керівника департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сергія Чубаня, підрядник, який виграв тендер, обіцяє повністю завершити ремонт до кінця місяця.

– На усіх трьох ділянках мають відремонтувати усього 13 тисяч квадратних метрів, – додає Чубань.

За словами Юрія Ткаченка, міський голова Черкас нарікав, що на обласний центр не виділяються кошти.

– Давайте порівняємо бюджет розвитку Черкас – 447 мільйонів та Сміли – 28 мільйонів. То Сміла, маючи проблеми в комунальному господарстві, немає таких ресурсів для робіт, – говорить Ткаченко. –  На дорогу в напрямку Умані ми підставляємо плече, допомагаємо, дорогу ж в напрямку Кам’янки будуть робити за кошти місцевого бюджету.

Очільник області зауважує, що Стратегією передбачено відремонтувати в’їзди в місто Черкаси. З боку дамби вже проведені роботи, на ділянці з боку Червоної Слободи – теж, відремонтований і правий проїзд зі Сміли і вже проведений тендер на роботи по лівому проїзду.

0 коментарів

Залишити відповідь