У Смілі побудують Будинок правосуддя за 50 мільйонів гривень

13.07.2018, 9:00

У Смілі по вулиці Кондратюка,5 збудують Будинок правосуддя. Аукціон по тендеру вже проведено, переможець очікує на укладання договору.

Згідно з тендерною документацією, роботи мають бути виконаними до 1 липня 2020 року.

Підрядник у своїй тендерній пропозиції вказав, що розпочне роботи уже в серпні. Оздоблення фасаду планують завершити уже в травні наступного року, а внутрішнє облаштування будівлі – в листопаді 2019-го.

Приміщення буде побудовано з нуля, оснащене комунікаціями та необхідним обладнанням. Буде проведено благоустрій об’єкту. Зокрема, буде придбано 12 гербів судді, 12 суддівських крісел, 4 кабіни для підсудних.

Зазначимо, що наразі в Смілянському міськрайонному суді числяться лише 4 судді (включно з головою суду), Нині смілянський суд розташований в будівлі по вулиці П. Орлика, 15.

Приміщення Смілянського міськрайонного суду сьогодні

Переможцем аукціону став ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» із пропозицією у 43 мільйони гривень.

Товариство входить до групи будівельних компаній «Добробуд». Засновниками «Черкасизалізобетонстрой» є Тетяна Бас, Дмитро та Ірина Діденки та ТОВ АГРО-СТАРТ (ним володіють все ті ж Діденки та Бас).

Тетяна Бас проживає в Черкасах та входить до складу виконкому Леськівської сількради Черкаського району. До цього пані Тетяна була депутаткою Черкаської райради. Дмитро Діденко з 2007 року є президентом групи компаній “Добробуд”. З 2008 року він є членом президії територіальної організації партії “Єдиний центр”, яку очолює відомий закарпатський політик, нардеп Віктор Балога.

Із 2010 року із ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» укладено угод на 234 мільйони гривень.

0 коментарів

Залишити відповідь