“У рідному місті виставлятись завжди хвилююче”, – Ігор Єфімов презентує вуличні фото Черкас

18.05.2017, 13:00

У галереї народного мистецтва відкрилася персональна виставка вуличних фото черкаського фотокореспондента Ігоря Єфімова. До кінця місяця всі охочі зможуть побачити виставку із 51 світлини, що були відзняті за період із 2010 року.

– Я маю вже не першу виставку. Частина з них була за кордоном. Але в Черкасах завжди виставлятись постійно складно, це рідне місто, я хвилююсь, – ділиться емоціями Ігор Єфімов. – Я навмисне не писав підписи під фото. Хай люди тренують свою уяву, бачать у цих фото те, що хочуть побачити. Дехто каже, що фото їм здаються сумними. Але я вважаю, що тут іронії більше, ніж депресії. Наше місто – доволі провінційне, але в цьому є свій кайф. Черкаси – гарне місто, треба тільки трішки попрацювати над архітектурою і рекламою, яка дещо не в тему.

Ігор говорить, що чимало людей впізнають його на вулиці.

– Коли фотографуєш, люди по-різному реагують. Але я намагаюсь не знімати людей, яким не подобається. Якщо я бачу, що людина – проти, я не знімаю або видаляю. Для мене людина – важливіше, аніж світлина, – зазначає Ігор Єфімов.

Ігор також мріє, аби вуличні світлини Черкас після виставки в рідному місті побували й в інших регіонах.

– Але поки не хочу нічого загадувати, – говорить фотограф.

Організація та підготовка до виставки коштувала близько 20 тис. грн. Частину коштів (10,3 тис. грн) Ігор Єфімов виграв як грант від міської ради, взявши участь у конкурсі проектів, приблизно така ж сума – кошти автора виставки.

Фото: Ігор Єфімов/”Фейсбук”

 

0 коментарів

Залишити відповідь