У пошуках повії, кілера та першого мільйона: найоригінальніші оголошення черкащан

Вам потрібна новенька карета, а може почка чи крейда для вагітних? Виникла потреба найняти кілера чи давно плануєте вивіз в ліс “Для бесід” нехорошої людини? Хочете акваріум “за вкусняшку”, навчитись читати думки чи назбирати мільйон? Тоді вам допоможе дошка онлайн оголошень в Черкасах та Черкаської області.

“ІнфоМІСТ” склав рейтинг найдивніших, найабсурдніших та “небезпечних” оголошень, пропозицій та запитань із черкаських груп у соцмережах і сайтів.

“Хочеш потрапити в рай? Найми хорошого кілера!”

Перше місце у нашому рейтингу посідає оголошення про послуги професійного кілера на сайті щотижневої газети реклами, прайс-листів та приватних оголошень Черкас та Черкаської області “От і До”.

кіллер

Цікаво, що в оголошенні не має ні контактної особи, ані мобільного. Натомість є посилання на сайт. Що там пропонують черкащанам: “прямое устранение”, “имитация ограбления или ДТП”, “несчастный случай”, “моральное и материальное уничтожение”.

Замовити “послугу” можна онлайн. Умова “співпраці” – без зустрічей та дзвінків.

форма

Цікаво, що послугу рекламують і на сторінці “От і До” Вконтакте.

кіллер вк

Вивіз у ліс “для бесід” 

Не порушуємо “гармонію”. Під постом про послуги кілера користувач у соцмережі пропонує інший різновид послуг: “Вивіз в ліс “для бесід”.

Що пропонують на візитівці:

– профілактичні бесіди про сенс життя;

– побиття;

– лишаємо голим у лісі та інші види фізичного впливу.

Таким чином вам “допоможуть” повернути борги, вирішити проблеми і просто “по душах” поговорити з нехорошою людиною.

вивоз комент

Згадуючи моїх сумних повій…

Не всі проблеми вирішить кілер :). У черкаських пабліках, окрім куплю-продам, можна знайти ось такі “екземпляри“: “Не буду вдаватися в подробності, алє мєні потрібна повія”.

В інтернеті людям шукати представниць “найдревнішої професії” виявляється страшно. Тому попитом користуються “перевірені”.

повія

“Швидше за все бажання відбиваються разом із нирками”

Комусь потрібна нирка? Недорого – усього 50 тисяч євро. Навіть такі оголошення можна знайти у мережі. І судячи з інформації, на таке “зважилася” 22 -річна дівчина.

почка

Перший мільйон

Ні, не про рекламу українського аналогу однієї з найпопулярніших телевізійних ігор у світі «Who Wants to Be a Millionaire?» ми хочемо вам розповісти. Мова піде про “сміливого” хлопчину з Черкащини.

12 липня він вирішив почати збирати свій мільйон. Алгоритм простий: “У вас же є на картці 1 гривня, а комусь і 10-ти не шкода. Скиньте, будь ласка”. Не розчаровуйте потенційного мільйонера 🙂

мільйон

“Навчу читати думки”

Ще одна загадкова пропозиція опублікована у групі “Робота у Черкасах“. Читати думки вас навчить “фахівець” із 9-річним досвідом. Детальніше за послугою пропонують звертатися у “Люди Майбутнього. Екстрасенсорика зв’язку . ІФ“.

читати думки

Вагітних “тягне” на … крейду

Зазвичай жінок під час вагітності тягне на солоне. А ось цю дівчину – на крейду. В одній із груп у соцмережі вона розмістила дивне/адекватне для вагітної 🙂 оголошення.

крейда

Карету подано!

Не лише вагітні потребують особливої уваги. Так-от, шановні чоловіки, якщо ваша принцеса захоче карету – то вам сюди.

карета

“Око за око, зуб за зуб”

Ми знайшли на сайті “От і До” сучасне втілення принципу таліона (така ж відплата). рубрика “Ти – мені, я – тобі” не надто популярна. Але все ж і серед трійки оголошень можна знайти оригінальний екземпляр.

ти мені я тобі

Акваріум за “вкусняшку”

Популярним принцип обміну є в соцмережах. Настільки він “справедливий” – залежить від потреб кожного. Ну якщо дууууже захочеться акваріум, то знайте, його можна випросити за “вкусняшку” 🙂

акваріум за вкусняшку

 

0 коментарів

Залишити відповідь