У підрядника зламалися авто, – директор “Служби чистоти” прокоментував завали сміття в Черкасах

23.01.2018, 12:15
Фото: Олексій Івашин/”Фейсбук”

У соцмережах містяни активно діляться світлинами завалів на смітниках Черкас. Така проблема не точкова, чи не в кожній частині міста черкащани спостерігають завалені сміттєві баки. 


Директор КП “Черкаська служба чистоти” Олександр Савенко у коментарі сайту “ІнфоМІСТ” не заперечує, що проблема дійсно існує. Каже:  все через несправність автомобілів підприємства-підрядника “Умвельт Україна”. Жодної одиниці транспорту у власності комунального підприємства немає. Нині в місті вивозять сміття лише три машини.

“Автопарк КП «Черкаська служба чистоти» застарілий та зношений на 100 відсотків. Власна техніка для збирання та вивезення відходів у підприємства відсутня. Наше підприємство повністю залежить від роботи приватної структури, яка не взмозі якісно та вчасно вивезти відходи з міста”, – писали попередньо на офіційній сторінці у “Фейсбук” КП “Черкаська служба чистоти”.

За словами очільника підприємства, підрядник на сьогодні спрямовує усилля на ремонт сміттєвозів, тоді як наявний транспорт використовують по максимуму, для вирішення проблеми вивозитимуть сміття і в нічну пору доби.

Нагадаємо, директор ЧСЧ звертався до міського голови Анатолія Бондаренка із приводу спрямування коштів на придбання техніки. Мовляв, на сьогодні іншої альтернативи немає.

0 коментарів

Залишити відповідь