У останньому домашньому матчі року “мавпи” здобули ефектну перемогу (фото)

18.12.2016, 13:11

uo0a0738

Вчора, 17 грудня, “Черкаські мавпи” на домашньому майданчику розібралися із луцьким “Волиньбаскетом”: 100-77.

uo0a0842Черкащани надзвичайно переконливо розпочали матч, і в першій чверті швидко наростили перевагу в +13 очок. Проте після 2-хвилинної перерви “мавпи” несподівано збавили оберти, чим скористалися гості. Стараннями дуету Тимощук-Федчук лучани відігралися, а в другій половині зустрічі навіть вийшли вперед.

uo0a0802На щастя, господарі змогли зібратися із силами. Переломним моментом стала гра дебютанта “мавп” – досвідченого Олександра Кольченка. Його вчасно підтримали партнери. Стараннями тріо Сізов-Кальніченко-Девіс черкащани спочатку повернули собі впевнену перевагу, а потім і довели матч до ефектної розв’язки, вибивши сотню. У останній чверті “мавпи” відвантажили в кошик суперника 38 очок.

uo0a0955Найрезультативнішим у складі господарів став Стейсі Девіс, який приніс команді 20 очок. Окрім нього, 10+ на своєму рахунку мають ще 4 виконавці (у Кольченка +11 результативних передач).

Це був останній домашній матч “мавп” у цьому році.