Реклама

molli

У Оршанці – черговий випуск (фоторепортаж)

dsc_0124

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України відбувся урочистий мітинг з нагоди випуску молодших інспекторів прикордонної служби 2-ї категорії, – інформує прес-служба центру. 

Напередодні майже 230 курсантів демонстрували свої знання, вміння та навички, здобуті під час навчання, в ході здачі іспитів з фізичної, вогневої, тактичної та спеціальної підготовки. Серед них завершив навчання молодший сержант Ігор Сирбу. Рідний брат прикордонника, молодшого сержанта Дмитра Сирбу, який захищаючи цілісність, недоторканість та державний суверенітет України, загинув від масового обстрілу із систем залпового вогню «Град»  поблизу населеного пункту Зеленопілля.

dsc_0204

Після оголошення наказу про затвердження результатів іспитів курсанти отримали свідоцтва про закінчення навчання. Начальник Навчального центру полковник Дмитро Коцеруба особисто вручив свідоцтва кращим курсантам, які показали відмінні результати у навчанні. В своїй промові він зазначив: «В цей нелегкий для усієї держави час, ви покликані бути одними з тих, хто стане на захист цілісності та неподільності нашої Батьківщини. Я впевнений, що завдяки набутим знанням та навичкам ви спроможні подолати всі труднощі військової служби і з честю та гідністю будете виконувати покладені на вас завдання і військовий обов’язок».

До привітальних слів приєдналися ветерани Навчального центру, духовенство, рідні та близькі. Хочеться сподіватися, що кожен, хто закінчив навчання, отримав не лише добрі знання та вміння, але й знайшов хороших друзів та берегтиме добрі спогади про Навчальний центр.

dsc_0143

syrbu-igor

dsc_0191

img_9926

img_9948

 

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама