У області за третій квартал 101 черкащанин забажав стати контрактником

25.07.2016, 10:55

захаренко

За третій квартал цього року по області на контракту службу до Збройних сил України записався 101 кандидат. Про це під час координаційної наради в Черкаській ОДА повідомив заступник начальника Черкаського обласного військового комісаріату Олег Захаренко.

За його словами, на минулому тижні офіцери обласного військкомату працювали в районах області. Визначили 4 райони, які відстають за показниками: Лисянський, Христинівський, Маньківський і Катеринопільський райони.

– Загальний висновок, який можна зробити, – без плідної співпраці військового комісаріату і голів сільських і селищних рад виконання планового завдання не буде. Як голова сільської ради налаштує громаду, так вона і поставиться до цього, – говорить Захаренко.

Відтак за третій квартал відібрано 101 кандидата на контрактну службу: Городище – 3, Драбів – 5, Жашків – 8, Золотоноша – 4, Звенигородка – 6, Кам’янка 5, Канів – 3, Катеринопіль – 2, Корсунь-Шевченківський – 4, Лисянка – 2, Маньківка – 5, Монастирище – 1, Сміла – 8, Тальне – 3, Умань – 11, Христинівка -6, Черкаси – 14, Чигирин – 3, Чорнобай – 4, Шпола – 4.

– Якщо відкинути найбільші міста області, у Чорнобаївському районі найкраще виконання планових завдань щодо служби за контрактом. Це говорить про плідну співпрацю голови  РДА, голів сільських і селищних рад та військового комісаріату, – відзначив Захаренко.

 

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь