У міськраді зареєстрували вже два проекти про розпуск виконкому

14.08.2017, 14:10

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наклав вето на рішення міської ради про розпуск виконавчого комітету.

Про це він повідомив журналістам на прес-конференції.

Бондаренко зазначив, що вже вніс інший проект рішення, завізований юридичним відділом. У ньому мер пропонує розпустити виконком “у зв’язку зі втратою довіри з боку депутатів”.

– Конфлікту між мером і депутатами немає, – запевнив мер і звернувся до депутатів. – Я офіційно заявляю: хто готовий разом з міським головою, який обраний громадою, стати пліч-о-пліч на розбудову міста, я чекаю пропозицій щодо членів виконкому.

На прес-конференцію прийшли і депутати з Блоку Петра Порошенка, Партії вільних демократів та “УКРОПу”. За словами депутата-УКРОПівця Руслана Зорі, він паралельно подав іще один проект рішення про розпуск виконкому. – Хочете ви цього чи не хочете, ми ще раз ухвалимо це рішення, – зазначив Зоря.

Натомість секретар міськради Олександр Радуцький заявив, що не братиме участі в наступних засіданнях виконкому аж до його переобрання.

Міський голова також зазначив, що змушений був навласти вето на рішення депутатів, адже воно є незаконним. Згідно з депутатським рішенням, виконком слід було звільнити вже зараз. Це, на думку мера, призвело б до того, що йому не буде з ким ухвалювати нагальні рішення, що нагулюють життя міста Черкаси. Йдеться про перекриття вулиць, життя дітей-сиріт тощо. Натомість проект, поданий Бондаренком, передбачає продовження роботи “розпущених” членів виконкому аж до обрання нового складу.

0 коментарів

Залишити відповідь