У міськраді об’єднали “коштовні” тендери на зимове утримання доріг та прибирання зелених зон

08.12.2017, 16:35

У департаменті житлово-комунального комплексу об’єднали тендери на прибирання так званих зелених зон та зимове утримання міських доріг. Очікувана вартість – 60,74 млн грн.

Як раніше вже писав “Інфоміст”, департаментом були оголошені чотири тендери на утилізацію сміття та поводження зі сміттям: два – на грудень цього року, ще два – на весь наступний рік.

Проте 23 листопада тендери на прибирання та підмітання вулиць та утилізацію сміття та поводження із ним у 2017 році були відмінені. Мотивація – відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.

Тендери на 2018 рік – (утилізація сміття та поводження зі сміттям на 37, 87 млн грн і послуги з прибирання та підмітання вулиць на 22,87 млн грн) об’єднані. Аукціон відбудеться 19 січня.

Зміни в тендерну документації внесено вчора, 7 грудня. Вчора ж також відмінено тендер прибирання зелених зон, вартістю в 37,87 млн грн.

Також в департаменті визначили уповноважену особу, що вестиме діяльність тендерного комітету.

“У зв’язку з тим, що в кінці року багато роботи, ухвалено рішення – визначити уповноважену особу, яка буде вести діяльність тендерного комітету при департаменті ЖКК. Це Гайдуков Микола Олександрович – начальник планово-економічного відділу департаменту. Він – уповноважена особа, що буде вести діяльність тендерного комітету. Ці обов’язки він буде виконувати, поки буде визначена особа, що стане головою комітету”, – цитують в прес-службі мерії в.о. директора департаменту ЖКК Сергія Танюка.

Зазначимо, що відповідно до закону, для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб). Тендерний комітет – колегіальний орган, до складу якого має входити не менше п’яти осіб, уповноважена особа – приймає рішення самотужки. До цього тендерний комітет очолював безпосередньо Гайдуков.

0 коментарів

Залишити відповідь