У міськраді обговорюють кандидатів до виконкому. Бондаренко готовий скоротити склад

30.08.2017, 14:45

У черкаській міськраді обговорюють кандидатури до нового складу виконавчого комітету.

Про це повідомляє кореспондент “ІнфоМІСТ”.

Голова фракції ВО “Батьківщина” Роман Діскант повідомив, що у фракцї розглядають 4 кандидатури на входження до нового виконкому: Геннадій Шевченко, Роман Буданцев, Сергій Гура, Станіслав Овчаренко. Зазначимо, що всі перелічені батьківщинівці нині є заступниками міського голови і членами чинного виконкому.

Юрій Тренкін запропонував розбавити виконком “жіночими фігурами”. Олександр Дишлюк вніс кандидатуру підприємця Олега Кушніра. Свободівець Ярослав Нищик та черкащанин Іван Сухарьков конкретних прізвищ не назвали, заявивши, що кандидатури наразі обговорюються.

Голова профспілок області Петро Шевченко вніс кандидатуру члена президії Черкаського обкому профспілки Василя Олійника. Його підтримали Олександр Дишлюк та Лілія Маліщук.

Автомайданівець Дмитро Захаров з трибуни повідомив, що його громадська організація наразі визначається з кандидатурою до виконкому. Самооборонівець Олексій Ющенко запропонував кандидатуру керівника ГО Олега Скалька.

Бондаренко натомість повідомив, що готовий скоротити склад виконавчого комітету, зокрема й кількість заступників міського голови.

Нагадаємо, міський голова заветував рішення міськради про розпуск виконавчого комітету. На сесії 28 серпня депутатам не вистачило голосів, щоб подолати вето. Також не назбирали необхідної кількості голосів проекти про розпуск виконкову, подані самим Бондаренком та Русланом Зорею. На сесії міський голова пообіцяв протягом двох тижнів внести проект про затвердження нового виконкому, членами якого мають стати фахові люди, що пройдуть процедуру публічного обговорення.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • “Геннадій Шевченко, Роман Буданцев, Сергій Гура, Станіслав Овчаренко.” Якраз для початку саме цю кримінальну четвірку і потрібно скоротити. І коли у нас вже запрацює кримінальна поліція?