У міністерстві охорони здоров’я досі не знають, чим отруїлися черкаські школярі

17.05.2018, 11:59

Причина отруєння 54 учнів під час шкільної лінійки у Черкасах 8 травня досі невідома. Станом на ранок 17 травня у дитячій обласній лікарні перебуває 3 школярів.

Про це “Українській правді” повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ здійснив забір ґрунту, води, повітря у день інциденту.  Лабораторні аналізи повітря і ґрунту не показали критичного вмісту жодних сполук, що могли би спричинити реакцію організму.

“Вода та повітря є безпечними за санітарно-гігієнічними показниками”, – йдеться в повідомленні.

“Встановленням остаточних причин токсичної реакції займаються відповідні органи”, – додали у МОЗ.

Станом на ранок 17 травня у дитячій обласній лікарні перебуває 3 школярів з числа тих, що відчули погіршення самопочуття на лінійці, але, зазначається, що це не пов’язано з отруєнням.

“49 дітей і 4 дорослих, яких госпіталізували зі шкільної лінійки у Черкасах, уже вдома. Ще троє дітей досі перебувають у дитячій обласній лікарні, але їх лікують від супутніх захворювань, які виявили під час обстеження. Ці захворювання ніяким чином не пов’язані із отруєнням”, – йдеться в повідомленні.

У МОЗ запевняють, що “токсична реакція на інгаляційний контакт з невідомою речовиною” у дітей та дорослих, які відвідували шкільні заходи 8 травня, “не мала шкідливого впливу на їхнє здоров’я”.

Як писав “Інфоміст”, навчання у 8 школі, де 8 травня на лінійці діти отруїлися невідомою речовиною, відновили в понеділок.

0 коментарів

Залишити відповідь