У мерії розподілили обов’язки: ЖКК – Бондаренку, архітектура – «черкащанам», спорт і освіта – «свободівцям»

22.02.2018, 13:33

У мерії розподілили обов’язки між міським головою, його заступниками та секретарем міськради.

Відповідне розпорядження мера датоване 21-м лютого. Документ є в розпорядженні “Інфомоста”.

Анатолій Бондаренко здійснюватиме керівництво департаментами фінансової політики, ЖКК, департаментом управління справами та юридичного забезпечення й управлінням інспектування. Із комунальних підприємств мер залишив за собою ЧЕЛУАШ, СУБи, КП «Комбінат комунальних підприємств», КП «Екологія» та КП МІА “Черкаси” міську аварійно-рятувальну службу.

Ярослав Нищик організовує підготовку сесій, забезпечує своєчасне доведення рішень ради, здійснює керівництво відділом з питань роботи ради.

Людмила Бордунос відповідатиме за департамент економіки та розвитку ЧМР, відділ “Оперативна служба” та КП “Черкаські ринки”. Також вона організовуватиме роботу з питань залучення інвестицій.

Юрій Ботнар відповідатиме за роботу з молоддю та спортом та за департамент соцполітики. Він контролюватиме КП СК «Будівельник», КП “Центральний стадіон”, КП “Дирекція парків” та КП «Черкасиелектротранс».

Ігор Волошин контролюватиме роботу департаменту охорони здоров’я, департаменту організаційного забезпечення та КП “Кінотеатр “Україна”.

Ігор Коломоєць куруватиме департамент освіти та гуманітарної політики та заклади культури, туризму та освіти, КП “Черкаська служба чистоти” та КП “Міськсвітло”.

Ігор Кривошеєв контролюватиме роботу департаменту архітектури та містобудування, управління державного архітектурно-будівельного контролю та КП “Черкасиінвестбуд”, “Черкасиводоканал”, “Черкасителокомунерго”.

0 коментарів

Залишити відповідь