У катеринопільській лікарні осучаснили палату для АТОвців

14.08.2015, 16:10

115f71bb3d8d7428c0a4e4ad58ad0f38

Від звичайної лікарняної палати – до сучасної і комфортабельної. Усе – для воїнів-АТОвців. Умови лікування та реабілітації для бійців покращили у Катеринопільській районній лікарні. Одну з палат хірургічного відділення відремонтували, обладнали санвузлом, кондиціонером, холодильником та трьома ліжками. Така ініціатива належить місцевим меценатам – секретарю всеукраїнського об`єднання «ЧЕРКАЩАНИ» Олександру Коваленко та директору ТОВ «Катеринопільський елеватор» Артуру Футимі.

Тепер бійцям не доведеться їздити на лікування до районного центру, радіє головний лікар катеринопільської лікарні Людмила Борецька.

– На лікування прибув земляк-АТОвець, хвороба загострилась, потрібна госпіталізація. Однак більшість палат не відповідають тим вимогам, які повинні бути. Тому, вирішили зробити окрему палату. Звернулись до голови райдержадміністрації та до нашого підприємця Олександра Коваленка та Артура Футими. Вони дуже багато допомагають бійцям АТО та організували волонтерський рух у нас у районі. Тому одразу відгукнулися і профінансували усі витрати. За місяць роботи маємо таку комфортабельну палату, – розповідає головний лікар.

4e7e468405a680794044b3fa084ebafb

Оцінити лікарняні оновлення приїхали власне і ті, для кого старалися меценати з лікарями. Голова Спілки воїнів АТО «Черкащани» Олександр Тіхонов, а з ним і учасники бойових дій на Сході та керівники обласних та районних громадських організацій бійців АТО, одобрили ініціативу. За словами вояків, така допомога нині актуальна і як ніколи на часі.

– В області є можливість лікуватись воїнам АТО, наприклад, в госпіталі і в обласній лікарні. Але вони не можуть прийняти всіх воїнів, особливо з районів. Тому, дуже потрібно, щоб в інших районах теж створювалися такі палати, щоб бійці не їхали за 100 й більше кілометрів. Бо є у нас райони, які знаходяться дуже й дуже віддалено і це психологічно добре, коли АТОвці мають змогу лікуватися вдома а комфортабельних умовах. Тому вдячні меценатам, особливо Олександру Коваленку, який започаткував такі добрі дії. Сподіваюсь, що в інших районах теж підтримають створення такої палати, бо це дуже потрібно нашим воїнам, – сказав голова спілки воїнів АТО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Тіхонов.

db89faa5ccd51bb6fb61bb00597b3657

Для ремонту та оснащення палати меценати виділили 106 тисяч гривень. Як сказав Олександр Коваленко, коли до нього звернулися із такою пропозицією – не сумнівався ні хвилини.

– Хлопцям, які повертаються, потрібна особлива увага і окремі умови. Щоб вони могли нормально після окопів, бліндажів полікуватись і відпочити. Тепер ініціюю створення такої палати в кожному районному центрі. Наприклад, шполянський актив «ЧЕРКАЩАН» висловив ідею теж створити таку палату. Думаю, що підтримку знайдемо і в інших районах. Оскільки допомагати своїм – справа вартісна і важлива, – говорить Олександр Анатолійович.

0 коментарів

Залишити відповідь