Реклама

molli

У Держказначействі пояснили, чому відмовляються реєструвати договори міських чиновників

Уже близько місяця Державна казначейська служба відмовляє в реєстрації низки договорів бюджетних установ міста Черкаси.

Кількома днями раніше секретар міської ради Олександр Радуцький на своїй сторінці в Фейсбуці заявив про те, що Держказначейство не реєструє договори на загальну вартість близько 50 млн грн, чим унеможливлює виконання робіт по об’єктах галузі ЖКК та освіти. Крім того, саме з цих причин не був придбаний і нашумілий атракціон у вигляді корабля.

Аби роз’яснити ситуацію, «ІнфоМІСТ» звернувся по коментар до начальника Управління Державної казначейської служби України у м. Черкасах Олени Буслової.

За словами Буслової, згідно зі ст. 7 Закону «Про публічні закупівлі», казначейство перед реєстрацією бюджетниками зобов’язань перевіряє інформацію про проведену ними процедуру закупівлі. Через функціонування в місті Централізованою закупівельною організацією (колишній ЄТК) виконання цієї норми унеможливлювалося. Кожен замовник в управлінні міської ради з 1 серпня 2016 року мав самостійно здійснювати закупівлі. Проте цього зроблено не було. До самих казначеїв, що реєстрували угоди, укладені за результатом закупівель, здійснених Єдиним тендерним комітетом було застосовано заходи дисциплінарного характеру.

– За результатами проведення внутрішнього аудиту це було виявлено і до нас застосовані заходи впливу, – зазначила представник казначейства.

Також Олена Буслова повідомила, що про суму в 50 млн грн не йдеться. На момент публікації Радуцького в соцмережах сума незареєстрованих договорів становила 18 млн грн, з яких фінансові призначення 2017 року – 12 млн грн.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама