У “Черкасиводоканалі” заблокували рахунки

04.03.2016, 18:01

Напередодні 8 березня, а саме 4 березня, рахунки КП «Черкасиводоканал» були заблоковані на суму 18,4 млн. грн.  Причиною цього є  постанова виконавчої служби про примусове стягнення боргу з комунального підприємства за зверненням ПАТ «АЗОТ».

Загроза припинення водопостачання місту або надання її по графіку стала реальністю.

“На сьогодні, маючи певний запас реагентів, ми зможемо працювати у звичному режимі орієнтовно 2 тижні. Потім, враховуючи якість води у Кременчуцькому водосховищі, можлива зміна режиму подачі води на місто. Незважаючи на те, що керівництво ПАТ «АЗОТ» добре відомо про складний фінансовий стан підприємства, кредитори вирішили вжити жорстких заходів і не шукати шляхів до компромісу”, – пишуть на сайті комунального підприємства.

За допомогою державних коштів КП «Черкасиводоканал» мав змогу сплачувати борг частинами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виконком хоче витягнути “Черкасиводоканал” із боргів

Так, граничний термін дії наказів господарського суду про примусове стягнення боргу на суму  11,8 млн. грн. закінчується у червні 2016 року.  Але керівництво ПАТ «АЗОТ»  хоче відразу і в повній мірі повернути всі кошти, залишивши місто без води, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, майже 250 тис. мешканців обласного центру стали заручниками ситуації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Азот” хоче приватизувати “Черкасиводоканал”?

Довідково. Державний борг по різниці в тарифах перед КП «Черкасиводоканал» складає 63 млн. грн.

Детальну інформацію про історію виникнення боргу можна прочитати за посиланням http://vodokanal.ck.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2618:2016-03-04-07-19-50&catid=5:news&Itemid=1

1 коментарів

Залишити відповідь