У черкаський прообраз муніципальної варти увійдуть колишні ДАІвці

10.07.2015, 13:06

imageНайближчим часом на основі активістів громадської організації “Автомайдан” у Черкас буде створено прообраз майбутньої муніципальної варти. До лав своєрідних дружинників увійдуть також і працівники ДАІ.

Таку цікаву інформацію озвучив сьогодні на прес-конференції очільник ГО “Автомайдан-Черкаси” Сергій Яковенко.

За його словами, далеко не всі ДАІвці – хабарники. в рядах правоохоронців вистачає чесних і добропорядних людей.

Варто зазначити, що розуміти майбутнє формування, про яке сьогодні говорили автомайданівці, як муніципальну варту, що має з’явитися в рамках реформування МВС, не треба. Оскільки Верховна Рада досі не проголосувала за закон про створення муніципальної варти.

Активісти ж, які збираються патрулювати місто, собою скоріше нагадуватимуть радянських дружинників і діятимуть на правах охорони громадського порядку.

– Коли закон буде прийнятий і в Черкасах офіційно таки з’явититься муніципальна варта, то ми вже будемо до цього повністю готові, – пояснює голова громадського формування “Автомайдан” Юрій Кравець.

Додамо, наразі планується, що майбутня муніципальна варта не матиме зброї і буде підзвітна лише місцевій владі. Стежитиме вона за паркуванням, охороною муніципальних приміщень і штрафуватиме за сміття на вулицях тощо.

0 коментарів

Залишити відповідь