У черкаській школі вже другий рік ремонтують їдальню

22.08.2015, 17:40
IMG_0407
Фото: прес-служба Черкаської міської ради

У школі № 4 вже другий рік поспіль не можуть розпочати ремонт їдальні, яка сумісна із актовою залою. Кошти в міському бюджеті закладали минулого року. Фінансування передбачили цього року. Однак ремонтні роботи не виконуються, інформують у прес-службі мерії.

В їдальні виконали зовнішні роботи: замінили старі вікна на сучасні склопакети. Зараз необхідно закінчити внутрішні роботи: замінити плитку на підлозі та провести косметичний ремонт стін і стелі, щоб штукатурка не падала на голови учнів.

– Минулого року не змогли продовжити ремонтні роботи, оскільки кошти змогли забезпечити лише на кінець вересня, і тоді розпочинати роботи було вже недоречно. Навчальний процес не можна проводити, коли в їдальні триває ремонт. Цього року ситуація повторюється. Хоча кошти були заплановані на липень, підрядник не береться розпочинати роботи, – розповідає депутат міськради Оксана Мелікова, яка приїхала до школи з інспекцією. – Ситуація незрозуміла: коштів достатньо, роботи не розпочинають. Взагалі складається певна тенденція: ремонти на об’єктах розпочинають, частково виконують і не завершують. Ремонти затягуються на роки. Замість того, щоб взяти і виконати роботи на одному об’єкті, а потім переходити на інший, щороку виділяються частково кошти на розпочаті об’єкти, і паралельно додаються нові теж із частковим фінансуванням».

Як зазначає директор школи Василь Сабодаш, в їдальні потрібно лише відреставрувати стіни і стелю, встановити «легку» перегородку, щоб відокремити зонально їдальню від актової зали, та замінити підлогу.

– Я особисто вже знайшов у постачальника плитку для підлоги із величезною знижкою, готовий і на певний період проводити харчування в інших приміщеннях, прошу лише – розпочати ремонті роботи, – розповідає директор. – Я завжди від виконавців вимагаю робити ремонт якісно, змушую по кілька разів переробляти, доки погоджу акти виконаних робіт. Для мене важливо зробити один раз і надовго. Можливо, тому підрядник роботи і не розпочинає.

0 коментарів

Залишити відповідь