У черкаській маршрутці дідусь вибив зуби молодій жінці-кондуктору

14.08.2015, 10:17

11857753_1696006777301933_846604491_n

На брифінгу з приводу безпеки пасажирських перевезень, т.в.о. начальника ДАІ в області Олег Ткаченко звернувся до перевізників, чи проводять вони роботу із кондукторами і водіями, які грублять пасажирам, як провчають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небезпека пасажирських перевезень: ДАІвці, перевізники та активісти шукали винних

На що директор ПП “Медіт-Сервіс” Сергій Діский розповів, що водіям та кондукторам теж дістається від пасажирів, але їх ніхто не карає:

– Пам’ятаєте, на Енгельса була зупинка по вимозі. Облавтодор її заборонив, інспекція теж. Їде автобус, стоїть дідусь, просить зупинити. Не зупинились, бо заборонено. Він бере ковіньку, як уліпив молоду дівчину-кондуктора, розбив носа, вибив 2 зуба. Визвали ДАІ, інспекцію, патрульних, носимося вже 3 роки. Це трапилося у вівторок, а в суботу в неї мало бути весілля. Як на це дивитись? Покарання ніякого, – розповів Діский.

Також Діский додав, якщо бачать, що водій порушує правила, роблять перше попередження. Другого вже ніхто не робить – звільняють.
2 коментарів

Залишити відповідь

  • Цитата: “на Енгельса була зупинка по вимозі. Облавтодор її заборонив” по-перше, облавтодор ніякого відношення до вулиць міста не має! По-друге, всі зміни в схемах організації дорожнього руху в компетенції лише ДАІ! По-третє, облавтодор лише один з підрядників (як і “армяндорстрой”, як і “Аерошляхбуд” та ін. приватні фірми) власника доріг загального користування – Служби автодоріг у Черкаській області (знаходиться по бул.Шевченка, 389, 3 поверх).