У черкаський Держгеокадастр призначили мільйонера. Активісти – проти

12.04.2017, 14:11

Наказом від 7 квітня на посаду заступника начальника управління Держгеокадастру в Черкаській області призначено Віктора Григоровича Харченка.

В управлінні Харченко очолить відділ державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель.

Наказ в.о. начальника управління Ольги Залоги був виданий в той же ж день, коли Харченко звернувся із заявою.

Зазначимо, що до цього Віктор Григорович займав аналогічну посаду в ГУ держгеокадастру в Запорізькій області, звідки був звільнений 6 квітня, тобто за день до призначення. При цьому Харченко проживає в селі Геронимівка, що під Черкасами.

У декларації за 2016 рік “земельник” вказав 3 земельні ділянки (1 – у його власності, 2 – дружини) у Тубільцях, Хацьках та Геронимівці. Віктор Григорович володіє квартирою в Черкасах, дружина – будинком в Геронимівці. Цікаво, що в іншій декларації, поданій перед звільненням, Харченко додав ще одну земельну ділянку в с. Сагунівка та будинок у Геронимівці, який дружина набула у власність 5 квітня уже 2017 року.

У грошових активах Харченко вказав 56 тисяч гривень і 38 тисяч доларів готівки.

Сьогодні, 12 квітня, проти призначення Харченка виступив директор Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Євгеній Глєбов. У своєму “Фейсбуці” він повідомив про неприпустимість призначення на посади без проведення конкурсу та без погодження з громадою на місцях.

Активісти сходили до Харченка в кабінет (скрін-шот із відео)

“Вимагаю від імені громади Черкащини переглянути прийняте рішення про призначення 58 річного Віктора Харченко до ГУ Держгеокастру у Черкаській області. У разі коли вимоги громади будуть не почуті залишаємо за собою право на більш радикальні дії”, – написав Глєбов.

Зазначимо, що обов’язки начальника ГУ із січня 2017 року виконує Ольга Залога.

0 коментарів

Залишити відповідь