Реклама

molli

У Черкасах жінка продала дитину, щоб виплатити кредит, – вирок суду

Фото – поліції

Вагітна уродженка Харківської області, мати двох дітей 11 і 9 років, приїхала у Черкаси, щоб домовитися про продаж своєї майбутньої дитини. Спочатку планувалася сума в 15 тисяч гривень, але, як вже потім жінка пояснила в суді, вона вирішила збільшити вартість вдвічі, оскільки мала непогашений кредит.

Про це йдеться в тексті вироку Соснівського райсуду від 3 жовтня.

Судом встановлено, що в березні цього року, перебуваючи на 7 місяці вагітності, жінка зустрілася з особою в черкаському кафе «Вілена». Вона запропонувала чоловікові придбати в неї новонароджену дитину, після виписки з полового будинку, за 15 тисяч гривень.

Опісля вже в ході телефонної розмови вона повідомила, що хоче збільшити вдвічі, до 30 тисяч гривень.

У травні у пологовому будинку жінка народила дівчинку.

5 травня вона продала новонароджену дитину з усіма документами, отримавши частину коштів – 15 тисяч гривень. «Покупець» був залучений працівниками поліції для спеціального слідчого експерименту.

У судовому засіданні жінка вину визнала і розкаялася.

Вона пояснила, що наміру продавати дитину в неї начебто не було. Коли дізналася, що вагітна, аборт було робити пізно, а в неї вже двоє дітей було, була в скрутному матеріальному стані і мала намір залишити дитину в пологовому будинку. Чоловіка в жінки немає.

Жінка говорить, коли їй запропонували забрати дитину в сім’ю, вона подумала, що так буде краще. За її словами, «покупець» запропонував їй 15 тис. грн. Суму збільшити вона вирішила, оскільки на той час мала непогашений кредит.

Дії жінки були кваліфіковані правоохоронцями, як торгівля людьми.

3 жовтня Соснівський райсуд Черкас визнав жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення та визначив покарання у вигляді  5 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Опісля суд звільнив жінку від відбування призначеного покарання із випробувальним терміном на 3 роки.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама