У Черкасах збираються будувати вулицю за 40 мільйонів

09.01.2018, 12:39
Актуальний вигляд вулиці

Департамент архітектури і містобудування ЧМР оголосив проведення торгів на першу чергу робіт по будівництву вулиці Квітковою від вул. Сумгаїтської до вулиці Хоменко.

Орієнтовна вартість робіт – понад 42 мільйони гривень.

Наразі існує 350 метрів вулиці Квіткової, що розпочинається від вул. Сумгаїтської (позначено червоним). Планується ще добудувати близько 1,5 км вулиці до вул. Хоменка (позначено зеленим). Нині існуюча ділянка вулиці Квіткової неасфальтована.

Згідно з ТД, роботи мають бути виконані до кінця цього року.

Схема з техзавдання

У ході підготовчих робіт від чагарників очистять 1,4 га та звалять 76 дерев. Планується облаштування дорожнього одягу автодороги площею в 18,5 тис. кв м, площа техсмуги – 1,2 тис. кв м.

На дорозі буде нанесено розмітку, вулицю – освітлять, облаштувавши 75 світильників.

Аукціон по тендеру відбувся 27 грудня. З-поміж двох учасників дешевшою виявилася пропозиція ПП “Дорстрой” у 42 мільйони гривень. Наразі товариство очікує на рішення тендерного комітету, повідомлення про намір укласти договір немає.

Із 2008  року “Дорстрой”, прописаний в Христинівці, виграв тендерів на понад 400 мільйонів гривень. Це підприємство зараз займається в Черкасах реконструкцією вулиці Героїв Дніпра.

Як вже писав “Інфоміст”, ділянку Надпільної довжиною трохи більше 2 км хочуть ремонтувати за 32 мільйони гривень.

Нагадаємо, у Черкасах відмінили торги на будівництво полігону твердих побутових відходів в районі села Руська Поляна через неприйнятий бюджет на 2018 рік.

4 коментарів

Залишити відповідь