У Черкасах завод Міноборони дає друге життя автівкам із передової

12.07.2015, 15:20
zavod
Фото: ОДТРК “Рось”

Проте ремонтують, відновлюють та переобладнують підбиті кулями КРАЗи й УАЗи у борг. Держава затримує виплати на зарплату працівникам та на закупівлю необхідних запчастин.  Про це повідомляє ОДТРК “Рось”.

Застарілі, але практичні «КРАЗи» та «УАЗи» збирають і переобладнують для армійців на колишньому 125 автомобільному ремонтному заводі. На стратегічному підприємстві роблять машини і для добровольчих батальйонів.
Підпорядкований завод Мінобороні. У пріоритеті, насамперед, державні замовлення. Проте гроші на рехтування авто – не надходять, каже директор підприємства Роман Шевченко. Більше того, на сьогодні існує чимала заборгованість по зарплаті.
Попри фінансові труднощі, працівники не зневірились. І ремонтом техніки у Черкасах не обмежились. Вони їздять на місця збереження військових машин і вже там приводять їх до ладу. Ремонтували чоловіки підбиту техніку і в зоні АТО.
Від умілих рук та зайвих автозапчастин на заводі не відмовляться, кажуть працівники. Тож закликають усіх небайдужих долучитися до ремонту військової техніки для української армії

0 коментарів

Залишити відповідь