У Черкасах затримали прокурора та адвоката на хабарі у 4,5 тисячі доларів

14.06.2018, 12:38

Учора прокурора Черкаської місцевої прокуратури та адвоката затримали під час отримання останньої частини неправомірної вигоди в сумі 4 500 доларів США.

Про це інформують на офіційному сайті Генеральної прокуратури України. Відомство здійснює  процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Встановлено, що вказаний прокурор за попередньою змовою із адвокатом з кінця 2017 року по червень 2018 року вимагали та отримали у підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 3 ст. 307 КК України, та його знайомого неправомірну вигоду в сумі 8 тис доларів США. За ці кошти вони обіцяли змінити кваліфікації його дій з більш тяжкого злочину на менш тяжкий, укладення з ним угоди про визнання винуватості та узгодження міри покарання зі звільненням його від відбування покарання з випробуванням.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

0 коментарів

Залишити відповідь