У Черкасах запустили процедуру здорожчання проїзду в маршрутках

22.12.2017, 9:54

Виконком проголосував за початок регуляторної процедури «Про встановлення вартості на проїзд в міському пасажирському транспорті», підтримавши відповідний акт.

Про це повідомляє кореспондент «Інфоміст».

Йдеться про встановлення тарифу в 5 гривень.

Доповідач від мерії звернула увагу на занижену кількість пасажирів, вказаних у звітах від перевізників. Цей аргумент не справив враження на членів виконкому і вони одноголосно підтримали проект рішення.

Тепер протягом місяць інформація про здорожчання буде опублікована в ЗМІ, також за цей час громадяни матимуть можливість озвучити свою пропозиції щодо вартості проїзду. Після закінчення процедури питання про підняття тарифу буде винесено на засідання виконавчого комітету.

Питання щодо підняття тарифу на проїзд в тролейбусах буде розглядатися окремо.

Зазначимо, що вчора під час брифінгу міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що він “проти підняття вартості”, але при цьому “повинен зрозуміти, як буде обґрунтована ціна”.

Нагадаємо, на засіданні виконкому підприємець Олена Куниця заявляла, що вона проти звітування по квитках та вимог в договорах щодо придбання сучасних автобусів на маршрути.

7 коментарів

Залишити відповідь

  • Нехай спочатку зарплати та пенсії піднімуть,а то взялися за здорощення проїзду, люди ледве кінці з кінцями зводять!

  • Я так бачу , що збільшення вартості проїзду неминуча((( тоді моя пропозиція така, в кого машини на маршруті з євро-5 то 5 грн., євро-4 то 4 грн, євро-3 то 3 грн))) а як ще боротися з металоломом на дорогах???? І потрібно на кожну машину GPS-трекер установити, щоб пасажири могли відслідковувати рух потрібної маршрутки!!

  • Цікаво що надихає т.з. владу перейматися заробітком таксистів ?
    Чому так не тримтить голос від проблем КП “Електротранс” ?