У Черкасах запрацювала дитяча поліклініка (фото)

19.12.2016, 16:00

2

Сьогодні, 19 грудня, у Черкасах запрацювала дитяча поліклініка. У перший день роботи зібралися десятки черкащан із дітьми.

На сьогодні виконані лише зовнішні роботи: ремонт даху, утеплення фасаду лікарні та заміна вікон. Внутрішні роботи досі тривають. Найближчим часом планують замінити міжкабінетні двері, зробити ремонт кабінетних приміщень та коридорів.

Однак, переконує головний лікар Володимир Борисенко, кабінетів достатньо, аби лікарі-педіатри приймали пацієнтів. На першому поверсі дорсі працюють будівельники.

На наступний рік тут сподіваються приступити до заміни всієї сантехніки та електрики.

Ремонт покрівлі зробили вперше за багато років – це один із найскладніших видів робіт, – говорить заступник міського голови Ігор Коломоєць.

Зовнішні роботи обійшлися міському бюджету у 3 млн грн, тоді як внутрішні вартуватимуть близько 1 млн грн.

3

Поки у ІІ-ій поліклініці тривали ремонтні роботи, дітям доводилося їздити до поліклініки, що на вулиці Благовісна.

– Побажаю вам, що ви порідше приходили в поліклініку. Ця поліклініка делеко не нова, але ми спільно приведемо її до ладу. Приємно, що саме на день Святого Миколая ми поновлюємо роботу. Так, ми не вклалися в терміни, ми не знімаємо із себе відповідальності. Ми вибачаємося за всі незручності, але на наступний рік ми оперативніше підійдемо до ремонту, – привітав присутній мер Черкас Анатолій Бондаренко.

4

5

6

7

8

– Великі черги, неможливо потрапити до лікарів, – говорить голова батьківського комітету Ольга Рачек. За її словами поліклініці суттєво не вистачає фахівців.

Анатолій Бондаренко зазначив, що це питання вирішуватимуть спільно із головним лікарем Володимиром Борисенком.

9

10

11

12

13

15

16

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, дитячу поліклініку №2 спочатку планували закінчити у зв’язку із проведенням капітального ремонту покрівлі з 10 липня по 10 серпня. Згодом стало відомо, що за місяць не вдасться виконати роботи. За планом мерії поліклініку мали відкрити у кінці серпня, адже виникла ще одна проблема – великий дощ підтопив поліклініку. 
18

098

156
У День Святого Миколая усім дітям вручили подарунки

456

678

786

1345

5678

0 коментарів

Залишити відповідь