У Черкасах відомий журналіст презентує свій дебютний роман

22.09.2017, 10:53

7 жовтня у Черкасах містяни зустрінуться із українським публіцистом та журналістом Віталієм Портниковим, який презентує черкащанам  свій перший прозовий роман “Евора”.

«Евора» – розповідь про сумну любовну історію, яка відбувається в двох реальностях – середньовічній та сучасній Португалії. Тісне переплетіння сумної долі українського хлопця, єврейської дівчини та португальського молодого чоловіка.

Як зазначає автор книги, прозовий роман був написаний вже після того, як автору довелось пережити становлення українського народу та події 2014 року.

Роман наскрізь просякнутий романтикою, сумом та любов’ю. Автор зазначає, що Португалія – країна, де люди не посміхаються.

Зустріч з письменником відбудеться 7 жовтня о 16:00 в Художньому музеї за сприяння МГО «Книжковий Маестро».

Довідково: Віталій Портников – оглядач радіо «Свобода» і постійний автор аналітичних статей в українських і російських виданнях. Лауреат премії Спілки журналістів України «Золоте перо» (1989), заохочувальної премії імені гетьмана Ф. С. Орлика (1998), номінувався також в категорії «Журналіст року» в щорічному конкурсі «Людина року», що проходить на Україні.

0 коментарів

Залишити відповідь