Реклама

molli

У Черкасах відкрили дошку народному вчителю (фото)

2

З нагоди 80-ї річниці з дня народження народного вчителя, директора славнозвісної школи над Россю, академіка Олександра Антоновича Захаренка на фасаді 4 корпусу Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, де він навчався, відкрито пам’ятну стелу видатному педагогу.

1

 

Пам’ятну стелу відкрили дружина Олександра Антоновича Віра Петрівна, син Сергій Олександрович, перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, ректор Черкаського національного університету Олександр Черевко.

3

 

Академік-секретар Відділення загальної середньої освіти НАПН України, дійсний член НАПН України Олександр Ляшенко зазначив, що Олександр Захаренко був непересічною людиною, як вчений, як педагог-гуманіст. Висловив сподівання, що ще протягом багатьох років педагогічна спільнота зі всієї України приїздитиме на Черкащину, аби збагатитися мудрістю видатного вчителя.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський наголосив на непересічній особистості Олександра Захаренка та значенні його творчого наукового доробку.

4

– Педагогічна спадщина Олександра Антоновича подовжується та примножується педагогами нашої області. Ця спадщина втілюється і далеко за межами України. Відкрита сьогодні стела буде нагадуванням про те, що у великій плеяді педагогів-гуманістів не тільки України, але і всього світу є ще одне ім’я – ім’я Олександра Антоновича Захаренка, з настановами якого сучасники та прийдешні покоління звірятимуть свій шлях, – сказав Данилевський.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама