У Черкасах відбулися пам’ятні заходи з нагоди дня вшанування учасників АТО

16.04.2018, 18:00

Чотири роки тому, 14 квітня 2014 року, набуло чинності рішення РНБО від 13 квітня «Про невідкладні заходи з подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» та оголошено про початок масштабної антитерористичної операції на Донбасі.

Про це йдеться на сайті Черкаської ОДА.

Незважаючи на величезні сили агресора та відсутність будь-яких принципів з боку нападника, Україна вистояла у найвразливіший момент після перемоги Революції Гідності. Завдяки Збройним Силам, Національній гвардії, Національній поліції, ДСНС, СБУ, Держприкордонслужбі, добровольцям, волонтерам і усім патріотам – Україна стала єдиною як ніколи.

На жаль, не всім судилось повернутися живим до рідної домівки. Під час пекельних боїв в АТО наші Герої ціною власних життів обороняли державні кордони, захищаючи цілісність України.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 11.04.2017 № 349 «Про відзначення Дня вшанування учасників антитерористичної операції», 14 квітня у місті Черкаси відбулися пам’ятні заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників антитерористичної операції.

Розпочалися заходи з покладанням квітів до меморіалу загиблим воїнам у сквері «Соборний» за участі керівництва Черкаської облдержадміністрації та міської ради м.Черкаси, рідних загиблих бійців АТО, ветеранів та всіх небайдужих громадян.

Після покладання квітів від площі Б.Хмельницького рушила хода пам’яті бульваром Шевченка, далі – Остріжним узвозом до Долини троянд. У Долині троянд відбувся мітинг-пам’яті, молебень та нагородження учасників АТО керівництвом міста. По закінченню урочистостей усі присутні мали змогу скуштувати куліш, теплий чай та поспілкуватися у військових наметах, які обладнані Головним центром.

0 коментарів

Залишити відповідь