У Черкасах вдруге «забракували» будівництво сміттєзвалища

09.01.2018, 11:11

У департаменті архітектури та містобудування ЧМР відмінили торги на будівництво полігону твердих побутових відходів в районі села Руська Поляна. Очікувана вартість робіт сягала 48,18 млн грн.

Відповідне рішення ухвалене 2 січня цього року уповноваженою особою Олександром Пустовітом. У обгрунтуванні зазначається, що причина в неприйнятому бюджеті на 2018 рік, тому відсутні необхідні бюджетні призначення.

Зазначимо, що перший тендер на ці роботи був оголошений у вересні, проте так і не відбувся. Пропозиції всіх учасників були завернуті тендерним комітетом через проблеми з документацією.

Тоді директор департаменту Артур Савін виразив сподівання, що учасники виправлять недоліки в пропозиціях, і тендер вдасться завершити до кінця цього року.

Техзавданням передбачено для очищення території під полігон викорчувати 400 дерев. На розчищеному місці будуть облаштовані фундаментні плити, водоприймальні колодязі, контрольно-дезінфікуючий бар’єр. На полігоні улаштують на внутрішні мережі водопровіду та каналізації, опалення, вентиляція, освітлення, автоматична пожежна сигналізація.

На полігоні побудують вагову автомобільну з операторською (навантаження до 60 т). Територія полігону буде встелена дорожніми плитами.

Нагадаємо, в цьому році було проведено тендер на реконструкцію полігону в тому ж таки селі Руська Поляна за 5,5 млн грн.

0 коментарів

Залишити відповідь