У Черкасах «в темну» провели засідання виконкому?

28.07.2017, 15:07

Сьогодні в Черкасах відбулося загадкове засідання виконавчого комітету. Жодного анонсу та проектів рішення на сайті міської ради немає.

Останній порядок денний датований 25 липнем

“Інфоміст” звернувся за коментарем до начальника відділу з питань роботи виконкому Жанни Гаврилової.

– Так, було (засідання – ред.). Я не знаю, що вам сказати, дали вказівку зібрати засідання виконкому. Щодо одного питання: перекриття вулиці, – сказала вона.

На питання журналіста, хто дав вказівку, Жанна Іванівна відповіла наступне:

– Це питання не обговорюється, таку інформацію не даю.

Скрін-шот Сергія Кузляєва

Додзвонитися до міського голови виданню поки що не вдалося.

Водночас секретар міської ради Олександр Радуцький у своєму «Фейсбуці» повідомив, що під час засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про затвердження детального плану забудови набережної.

За словами Радуцького, камери у приміщенні були вимкнені. Сам же проект рішення про забудову набережної було внесено “із голосу”, адже в порядку денному його не було. Також Радуцький пише, що окремих членів виконкому навіть не попередили, що засідання відбудеться не о 9:30 (як було заплановано), а о 12-й годині.

Радуцький повідомив, що буде ініціювати відставку нинішнього складу виконавчого комітету Черкаської міськради.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць в коментарі “Інфоміст” повідомив, що виконком мав збиратися для розгляду одного питання: перекриття бульвару Шевченка.

Було ухвалено два детальні плани. Один – від вантажного парку до вулиці Сержанта Жужоми, другий – від Жужоми і до дамби. Це було внесено з голосу. Вніс міський голова. Першим бульвар Шевченка проголосували, потім детальний план фактично без обговорення. Я проголосував проти, – повідомив Коломоєць.

3 коментарів

Залишити відповідь