У Черкасах тепер можуть проводити Всеукраїнські змагання

10.07.2015, 11:06

прес-конференція Зеленський

На Черкащині створені умови для проведення Всеукраїнських змагань.

Про це під час прес-конференції «Спортивна Черкащина – гостинна» заявив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. Він відзначив, що на території нашої області є необхідна для проведення змагань інфраструктура та досвід в організації таких заходів.

Проведення спортивних змагань на Черкащині сприяє популяризації спорту та руху за здоровий та активний спосіб життя серед населення області. Крім того, батьки мають можливість наочно побачити спортивні досягнення своїх дітей та відчути запал змагань. Для участі у змаганнях до нас приїздять спортсмени з інших регіонів України, що позитивно позначається на іміджеві та бюджеті. Так, у минулому році після проведення навчально-тренувального збору серед легкоатлетів до бюджету Черкас надійшло майже  600 тис грн.

– Ми зацікавлені в тому, щоб проведення чемпіонатів України стало традиційним у Черкаській області, адже для цього у нас є необхідні ресурси. Ми плідно співпрацюємо з органами МВС, відділенням швидкої допомоги, що попереджає виникненню батьох неприємностей під час змагань, − зазначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

Леонід Сіренко

Голова Федерації легкої атлетики Черкаської області Леонід Сіренко відзначив, що з розвитком та популяризацією спорту вдосконалюється матеріальна база, яка необхідна для тренувань та проведення змагань. За його словами, відбулося суттєве оновлення Черкаського центрального стадіону. Тепер тут є сучасна бігова доріжка із синтетичним покриттям та майданчик для метання молота.

0 коментарів

Залишити відповідь