У Черкасах розповсюджували “порнографічні предмети”, – міліція

16.08.2015, 11:00

aMhR7RBuknI

На території Черкаської області в період з 27 липня по 14 серпня 2015 року проводилася оперативно-профілактична операція під умовною назвою “Нічне місто”. Основна її мета – виявлення фактів виготовлення, збуту і розповсюдження порнографічних предметів та матеріалів, що пропагують культ насильства і жорстокості, у тому числі за допомогою всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет, а також ввозу цієї продукції на територію України.

Про це повідомляють на сайті МВС в Черкаській області.

Загалом протягом трьох тижнів роботи по даному напрямку працівники відділу боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Черкаській області виявили і задокументували 12 кримінальних правопорушень. З них 9 – за статтею 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) та по одному – за статтями 300 (Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію), 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) та 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Зловмисникам оголошено про підозру.

Крім цього, складено та направлено до суду 8 адміністративних протоколів за вчинення правопорушень, передбачених статтею 181-1 Кодексу України про Адміністративні правопорушення (Заняття проституцією), 8 осіб поставлено на спеціальний облік міліції.

Після завершення операції “Нічне місто” діяльність правоохоронців в цьому напрямку не припиниться, співробітники міліції і в подальшому продовжуватимуть боротьбу зі злочинами у сфері суспільної моралі.

0 коментарів

Залишити відповідь