Реклама

molli

У Черкасах реформу громадського транспорту почнуть із облаштування диспетчерської за мільйон

Цього року на впровадження програми розвитку міського електротранспорту у м. Черкаси витратять один мільйон гривень.

Про це на засіданні виконавчого комітету повідомив директор КП “Черкасиелектротранс” Петро Кучер.

Він зазначив, що ці кошти підуть на облаштування диспетчерського центру.

– Для того, щоб впровадити диспетчерський центр, сповіщення у салонах тролейбусів, а також на зупинках, потрібні 1 млн 258 тис. грн. Сьогодні передбачено мільйон. На першому етапі можна впровадити диспетчерську і частину сповіщення у салоні тролейбусу, – сказав Кучер.

Він також зазначив, що загалом на транспортну реформу в Черкасах потрібні 2 млн євро.

– Вінниця розробила проект транспортної реформи на 8 млн євро. Харків – половина тільки програми – 4 млн євро. Для того, щоб впровадити транспорту реформу в Черкасах, де є 50 одиниць рухомого складу тролейбусів і 300 одиниць автотранспорту, необхідно 2 млн євро, – сказав директор комунального підприємства.

Петро Кучер також наголосив, що “комплексна система передбачає комплекс заходів, а не тільки одного додатку з відслідковування тролейбусів”.

– Є розписана програма. Але це наше бачення, враховуючи досвід інших міста. Сюди входять: GPS-моніторинг, автоматизоване сповіщення пасажирів у салонах і на зупинках. Це – перший етап. Другий етап – програмне забезпечення, а також електронний квиток, – сказав Кучер.

Кучер також розповів, що до кінця 2016 року комунальне підприємство планувало встановити в усьому електротранспорті GPS-трекери, втім кошти на цю потребу перерозподілили, тож, відповідно, роботи виконано не було.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама