У Черкасах псів-безхатьків щодня виловлюють дві бригади

15.07.2015, 14:00
собачки
Фото: Ірина Васюра/”Фейсбук”

У спеціальних вольєрах на території КП “Черкаська служба чистоти” нині проживає більше двох сотень чотирилапих. Сюди вони потрапляють із міських вулиць.

Їхнє перебування у звіринці практично повністю на плечах волонтерів, розповідає керівник комунального підприємства Олександр Варденський. Фінансування з міської скарбниці ледь вистачає на відлов. Та й знайти тих, хто відповідально буде займатися такою справою, говорить головний з чистоти, виявляється теж проблема.

– Був один, який прийшов із рушницею, бо був переконаний, що собак при відлові відстрілюють, – розповідає Олександр Варденський. – Проте нині вдалося знайти гарних людей, які, можна сказати, із повагою і турботою ставляться до тварин. Раніше була практика присипляти бездомних собак, та до неї ми вже років 5 не звертаємося. Лише у крайніх випадках, коли тварини занадто агресивні.

 

2 коментарів

Залишити відповідь

  • 5 или 6 бездомных больших собак возле мусорных баков около дома по ул. Розы Люксембург,183 и на детской площадке, что находится в этом районе. Страшно отпускать детей на улицу – дети бегают собаки кидаются. Спасибо за Ваш нелегкий труд