У Черкасах помиють лінзи у світлофорах за 285 тис. грн

26.03.2018, 13:13

У Черкасах оглянуть і підремонтують майже тисячу світлофорів на 3,9 млн грн. Об’єкти перевірять, почистять, в деяких замінять опори та елетролампи.

Департамент ЖКК оголосив тендер на послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання орієнтовною вартістю в 3,96 млн грн.

Згідно з тендерною документацією, послуги будуть надаватися з березня і до кінця року. ТЗ передбачена перевірка 907 світлофорів: миття лінз, огляд кабелів, заміна 4,4 тис. електроламп, радіодеталей, встановлення 70 звукових пристроїв тощо.

У ході аукціону найдешевшу пропозицію подало ТОВ АБК “ЕЛЕКТРО-БУД” – 3,87 млн грн. 15 березня повідомлено про намір укласти договір з товариством.

У своїй ціновій пропозиція фірма, зокрема, зазначає, що помиє більше 14 тисяч лінз за 285 тисяч гривень (20 грн за штуку), перевірить зовнішній стан світлофора по 40 грн за одиницю, ще 675 тис грн. піде на заміну електроламп.

Справлятися із поставленою задачею, схоже, будуть 12 працівників, що, згідно із штатним розписом, є на товаристві (в т.ч. директор, комерційний директор та головний інженер проекту). Залучення субпідрядника не планується.

“Інфоміст” неодноразов писав про АБК “ЕЛЕКТРО-БУД”. Зокрема, ми повідомляли, що у Черкасах “рідні” фірми розіграли тендер на 3,4 млн грн. 

Товариство належить Михайлу Бякову та Володимиру Колосову. Комерційним директором товариства числиться депутат міської ради від БПП “Солідарність” Володимир Бурячинський. Свого часу народний обранець фігурував в числі засновників цього товариства.

Як писав “Інфоміст”, близька депутату фірма допоможе Черкасам стати “світлішими” за 4 млн грн.

Нагадаємо, у  2016 році товариство “Геобудсервіс Плюс” облашувало в місті світлофорів на 4,6 млн грн.

1 коментарів

Залишити відповідь