У Черкасах підтопило багатоповерхівку (відео)

11.01.2017, 15:44

Для мешканців будинку по вулиці Гагаріна ніч стала безсонною, люди були змушені збирати воду, яка текла із десятого поверху. А все через замерзлу ливнівку.

З 10 години вечора у одній із багатоповерхівок Черкас йшов дощ. Цілу ніч Софія Гарніківна разом із сім’єю чергували на сходовому майданчику. За ніч вони зібрали, щонайменше, 25 літрів води, – розповідають у сюжеті ОДТРК “Рось”.

За допомогою звертались і у аварійну службу, і у колишній СУБ, і навіть до міськради на гарячу лінію. Проте, година була вже пізня, тож допомогти мешканцям будинку ніхто не взявся. Сказали, що замерзлу лівнівку чиститимуть зранку. Коли приїхала знімальна група ЧСН – дощ все ще йшов. Мешканці хвилюються, щоб не сталося короткого замикання.

Не минуло і 12 годин, ливнівку прочистили, але хто саме – працівники відповідних служб чи відповідальний мешканець будинку – досі не відомо.

ОСББ у будинку лишень створюють. Однак, у будь якому разі, мешканцям цієї багатоповерхівки доведеться самотужки ремонтувати пошкоджені водою квартири та під’їзд.

0 коментарів

Залишити відповідь