У Черкасах пайовики новобуду два роки не можуть заїхати у придбані квартири (відео)

12.08.2017, 16:00

У Черкасах пайовики новобудови по бульвару Шевченка, 150 майже два роки чекають на можливість заселитись у власні квартири. Мовляв через скасування державною архітектурно-будівельної інспекцією дії містобудівних умов на забудову багатоповерхівки, об’єкт досі не можуть здати в експлуатацію. Справа дійшла навіть до адмінсуду, йдеться у сюжеті телеканалу “Рось”.

Два роки тому у ЖК «Симфонія» обіцяли під ключ здати помешкання через 8 місяців. Втім і досі 270 пайовиків про власну квартиру лише мріють.

Нещодавно забудовники востаннє пообіцяли власникам квартир, що 15 серпня вони нарешті можуть заселятися.

Втім цьому завадила державна будівельна архітектурна інспекція, яка скасувала дію містобудівних умов і обмежень на забудову, виданих ще в 2015-2016 роках. Департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради подав позов до Черкаського окружного адміністративного суду на скасування цієї постанови ДАБІ. На перше судове засідання прийшли також і власники квартир. Втім справу по суті не розглянули і судове засідання перенесли.

В управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області вказані порушення дріб’язковими не вважають. Мовляв, усе згідно із законом і лише на користь самих пайовиків.

Термін розгляду цієї справи у суді місяць, втім пайовики все ж сподіваються, що їм підуть назустріч, і розпочати облаштовувати власне житло вони зможуть раніше.

0 коментарів

Залишити відповідь