У Черкасах обмежели рух бульваром Шевченка. Які зміни в графіку руху маршруток та тролейбусів? (фото)

29.03.2017, 15:50

Між вулицями Лазарєва та Смілянською перекрили непарну сторону бульвару Шевченка у зв’язку із проведенням робіт з укладання асфальтобетону. Такі обмеження діятимуть з 29 березня по 3 квітня, згідно рішення виконкому.

Як рухатимуться маршрутні автобуси?

Під час обмеження руху непарною стороною бульвару між вулицями Лазарєва та Смілянською:

– автобусні маршрути громадського транспорту об’їжджатимуть зазначену ділянку дороги вулицями Смілянською, Хрещатик, Байди Вишневецького.

Під час обмеження руху непарною стороною бульвару між вулицями Смілянською та Митницькою:

– автобусними маршрутами громадського транспорту об’їзд зазначеної ділянки дороги здійснюватиметься вулицями Митницькою, Верхньою Горовою, Небесної Сотні, Хрещатик, Байди Вишневецького або Митницькою,  Благовісною.

Під час обмеження руху парною стороною бульвару Шевченка між вулицями Лазарєва та Смілянською:

– автобусними маршрутами громадського транспорту об’їзд зазначеної ділянки дороги здійснюватиметься вулицями Байди Вишневецького,  Хрещатик, Небесної Сотні.

Як рухатимуться тролейбуси?

Через перекриття бульвару введені зміни руху і для деяких маршрутів тролейбусів. Як повідомив vikka.ua представник тролейбусного парку Валерій Мироненко, деякі маршрути на час ремонту будуть скасовані. Це тролейбуси №3 (з 29 березня по 3 квітня), №8Р (з 31 березня по 1 квітня), №50 (з 31 березня по 1 квітня) та №14 (з 31 березня по 1 квітня рейс до річкового вокзалу не здійснюватиме).

Тролейбус №1 з 29 березня по 3 квітня рухатиметься від “Аврори” до річкового вокзалу, 3 квітня – від санаторію “Україна” до площі Слави, 1-2 квітня – від “Аврори” до річкового вокзалу та від санаторію “Україна” до площі Слави.

Тролейбус №4 – від тролейбусного парку до залізничного вокзалу (29-30 березня та 2-3 квітня).

Тролейбус №4А – від вулиці Генерала Момота до площі Слави (29-30 березня та 2-3 квітня).

Тролейбус №7 – від тролейбусного парку до залізничного вокзалу (29-30 березня та 2-3 квітня).

Тролейбус №7А – від тролейбусного парку до річкового вокзалу (з 31 березня по 1 квітня).

Тролейбус №10 – 29-30 березня рухатиметься від річкового вокзалу по Смілянській до вул. Олени Теліги, звідти до площі Слави та у зворотному напрямку. З 31 березня по 1 квітня – від площі Слави по Смілянській до вул. Олени Теліги та в зворотному напрямку. 2-3 квітня – від площі Слави по вул. Грушевського до вул. Олени Теліги, звідти по вул. 30-річчя Перемоги до Смілянської-Шевченка.

Решта маршрутів здійснюватиме свої рейси без змін.

 

0 коментарів

Залишити відповідь