Реклама

molli

У Черкасах медицину роблять доступнішою для АТОвців

 

поликлиника
Фото з мережі

Директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник розповів бійцям та членам їхніх родин, які вони мають пільги та що робити, якщо військовикам у них відмовляють.

У поліклініках, відповідно до наказу департаменту охорони здоров’я, для обслуговування АТОвців створені окремі вікна в реєстратурі.

Щодо прийому лікарів, то учасники АТО користуються першочерговим правом. Але не позачерговим, бо воно тільки для невідкладних хворих. Якщо вам у цьому відмовили, то варто одразу звертатися до відповідальних осіб. Вони є у кожній поліклініці. Зазвичай, це заступники головного лікаря з лікувальної частини, – радить Олег Стадник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Необ’єктивна справедливість, – головний медик Черкас про лікування АТОвців

Якщо говорити про стаціонарне лікування, то воно не передбачає пільгового забезпечення медикаментами. Так визначено у відповідній статті Конституції. Проте саме стаціонарне лікування безкоштовне. З початку цього року у нас змінився порядок фінансування – всі кошти, які надходять на охорону здоров’я, надходять у вигляді цільової медичної субвенції. Проте ця субвенція не враховувала два місячні фонди оплати медичних працівників на початку року, – розповідає головний медик міста.

Мають військовики і право на лікування у військовому госпіталі, але в порядку черги. Бо кількість місць там обмежена. У госпіталі покращене і медикаментозне лікування, і харчування, і умови. Про путівки на лікування можна дізнатися у поліклініці за місцем проживання

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама