У Черкасах через порив колектора утворилося триметрове провалля

07.07.2015, 17:24

колектор

Наприкінці минулого тижня у Черкасах на мережі водовідведення виникла аварійна ситуація. Головний самопливний каналізаційний колектор на розі вулиць Гоголя-Пастерівська дав збій у роботі, в результаті чого на проїжджій частині утворилося триметрове провалля глибиною близько п’ять метрів. Залізобетонна труба діаметром 800 мм не витримала дії газової корозії, що призвело до часткового пошкодження конструкції зверху труби завбільшки понад метр.

Про це інформує прес-служба КП “Черкасиводоканал”.

Як зазначає начальник цеху мереж водопостачання та водовідведення Василь Литвиненко, щоби запобігти подальшому обвалу землі у пошкоджену ділянку колектора, працівники “Черкасиводоканалу” методом посадки почергово залізобетонними кільцями змонтували новий тимчасовий оглядовий колодязь на місці провалля. Завдяки цьому колектор наразі працює у звичайному режимі.

Цей каналізаційний колектор досить тривалий час перебуває в експлуатації, по ньому транспортується близько 40 % усіх міських стоків. Щоб унеможливити виникнення подібних аварій у майбутньому та забезпечити безперебійне водовідведення, водоканалівці планують замінити методом санації понад 100 метрів застарілих труб на нові поліетиленові діаметром 700мм.

Однак, для виконання подальших ремонтних робіт на цій ділянці, що планують розпочати наступного тижня, комунальники змонтують насос великої потужності до 100 кВт та кілька обвідних ліній для перекачки стоків: першу – по вул. Гоголя діаметром 600 мм, протяжністю 160 метрів, другу – по вул. Пастерівська діаметром 150 мм, протяжністю 80 метрів. Орієнтовна тривалість робіт – до трьох тижнів.

0 коментарів

Залишити відповідь