У Черкасах будують унікальний науково-дослідний центр

13.09.2017, 12:40

Нині у Черкасах корпорація “UKRAVIT” будує надсучасний науково-дослідний центр, аналогів якому немає в Україні.

Про це під час прес-конференції у мерії повідомив власник групи компаній “UKRAVIT” Віталій Ільченко.

– У центрі будуть проводитисьдослідження високого рівня в області агрохімії, біотехнологій, усіх процесів, які стосуються розвитку сільського господарства та переробки аграрної продукції у високотехнологічні продукти, – розповів Ільченко.

«UKRAVIT» є українським виробником засобів захисту рослин, мікродобрив. За словами Ільченка, раніше Україна на 100 % залежала від імпорту цих речовин. Із 2003 року компанія відкрила виробництво у Черкасах. Зараз держава перетворилася з імпортера на експортера.

– Ми хочемо, щоб Україна перейшла від експорту сировини до експорту готових продуктів, – додає власник групи компаній «UKRAVIT». – Черкаси нам дуже подобаються, ми вирішили закріпитися тут надовго. Маємо великі плани.

Серед них – створення показового агроіндустріального парку на території Черкас. Каже, що це логічний етап після створення науково-дослідного центру.

– Ми хочемо перейти на інший рівень, не лише виробництва засобів захисту рослин, а й переробки готової продукції для експорту, розповідає Віталій Ільченко. – Ми розпочали вже деякі експерименти: це розчинники на основі етилового спирту. Є ще багато цікавих напрямків. Тому гадаю, що через кілька років створимо потужний агроіндустріальний парк, який буде дивувати не лише Україну, а й Європу.

0 коментарів

Залишити відповідь