У Черкасах “Антитіла” збирали кошти на порятунок пораненим бійцям (ФОТО, ВІДЕО)

06.07.2015, 13:01
Чухрієнко та Тополя
Чухрієнко та Тополя

Відомий український рок-гурт «Антитіла» відіграв у Черкасах благодійний міні-концерт. Всі отримані від виступу колективу кошти підуть на закупівлю кровоспинний джгутів «Січ-Турнікет» для бійців, що воюють на сході України.

У рамках виступу вокаліст гурту Тарас Тополя та гітарист Микита Чухрієнко в акустичному форматі відіграли для черкащан 6 композицій: «Моя дівчина», «Маямі», «Хурма», «У книжках», «Невидимка» та «Буду-Вуду». Зазначимо, що для ліричної пісні «У книжках», присвяченої українським військовим, це був своєрідний концертний дебют, адже побачила світ вона не так давно: свіжий диск гурту був презентований в кінці травня.

1
“Хурма”

Кореспонденту «ІнфоМІСТ» вдалося поспілкуватися з незмінним лідером колективу Тарасом Тополею. Вокаліст розповів, як, на його думку, можна досягти успіху в нашій країні.

– Запорукою будь-якого успіху є сильне бажання, – говорить фронтмен «Антитіл». – Крім всього, нічого не можна досягти без праці. Тому секрет успіху у формулі, в якій є велике бажання, праця, часточка таланту і, звичайно, якась вища сила, яка допомагає тобі зреалізувати те, що ти запланував.

DSC05801
“Невидимка”

Молодим гуртам Тополя порадив перш за все вірити в свою справу:

– Головне – вірити в те, що ти робиш. При чому вірити по-справжньому, тобто не лежачи на дивані, а прикладаючи для здійснення мрії максимум старань, працюючи над собою.

Одним з організаторів приїзду гурту «Антитіла» в Черкаси виступив підприємець, власник «клюбу» «Укроп» Олег Островський.

Островський демонструє кровоспинний джгут
Островський демонструє кровоспинний джгут

– Хлопці з групи «Антитіла», – каже Островський, –  є ініціаторами створення в Україні унікальних кровоспинних джгутів «Січ Турнікет», які рятують життя нашим бійцям на Сході. Ці джгути є аналогом НАТОвських, але коштують в тричі дешевше. Наразі близько 10 тисяч таких джгутів були відвезені волонтерами на фронт. Ці джгути є вкрай важливими, бо більшість наших хлопців гинуть внаслідок несвоєчасно зупиненої кровотечі. Ці хлопці («Антитіла» – ред) – це герої, а їхня зброя – їхні гітари.

По закінченню півгодинного виступу Тарас Тополя анонсував осінній приїзд колективу в Черкаси, який відбудеться в рамках всеукраїнського туру гурту на підтримку 4-го повноформатного альбому «Все Красиво». Також, за словами вокаліста, найближчим часом на телебаченні відбудеться презентація нового кліпу на одну із композицію з останнього альбому.

DSC05775

DSC05798

DSC05780

DSC05800

2 коментарів

Залишити відповідь

  • слово група (group) – і в укр., і в рос. прийшло з іншої мови (тобто є запозиченим), аналогічно до слів кофе (cofee) або ж кафе (cafe). отже, суржиком назвати ми його не можемо