У Черкасах айтішники зібрали 100 000 гривень для допомоги незрячим людям

11.09.2017, 14:30

Учора, 10 вересня, у Черкасах відбувся третій щорічний спортивно-благодійний фестиваль, ініційований ІТ-спільнотою міста – Che:r[IT]y. Головним спонсором та організатором традиційно виступає компанія SPD-Ukraine, адже саме тут народилась ідея заходу три роки тому. Також співорганізатором стало черкаське відділення Національного олімпійського комітету.

Фестиваль має потрійну мету – згуртувати ІТ-спільноту, заохотивши програмістів позмагатись у різних видах спорту, пропагувати здоровий та активний спосіб життя. Найголовніша мета – збір коштів на добрі справи.

Шляхом голосування компаній-учасників було визначено проект, на який буде спрямовано зібрані кошти, а саме – адаптація міста для потреб незрячих людей. Організатори фестивалю співпрацюватимуть з місцевим відділом УТОС – українського товариства сліпих.

Фонд CherITy наповнюється з кількох джерел:

1) участь ІТ-компаній в тімбілдинг-змаганнях;

ІТ-спеціалісти змагались між собою у футболі, волейболі, стрітболі, настільному тенісі, шахах, арм-реслінгу, картингах та тімбілдингу;

2) благодійний забіг;

айтішники бігли самі та запрошували всіх охочих взяти участь у забігах на 2,5 км, на 5 км та на 10 км. Всього пробігло понад 70 осіб;

3) локації фестивалю.

Цього року, наприклад, прибутковою виявилась локація IT Garage Sale, куди усі охочі могли віддати непотрібні їм гаджети, прилади, книги, техніку. Родзинкою фестивалю стала локація “Настрій міста”, де можна було сфотографуватись, а спеціально написана система зчитувала емоції та настрій обличчя та додавала до фото написи.

Загалом на заході вдалось зібрати 93500 грн, але у фонді CherITy залишились кошти з минулого року та ще є лоти з локації IT Garage Sale для продажу, тому сміливо можна казати про 100 000 гривень. Точну суму організатори назвуть пізніше.

0 коментарів

Залишити відповідь