У БПП повідомляють, що виключили із партії очільника Сміли

15.11.2017, 9:10

В.о. міського голови Сміли Віктора Федоренка виключено із лав партії БПП “Солідарність”.

Про це повідомляють в прес-службі територіального осередку партії.

У повідомленні вказується, що Федоренко як член партії не дотримувався та не виконував рішень і рекомендацій партії, не сприяв зміцненню авторитету партії, навпаки – своїми діями знецінював його.

“Дії Віктора Федоренка, в.о. міського голови Сміли, зробили майже 70 тисяч смілян заручниками свого неефективного управління містом. Ні для кого не є таємницею, що дороги в місті Сміла – одні із найгірших в Черкаській області. Влада при наявних фінансових ресурсах не спромоглася вкласти їх у комфорт для своїх жителів.

За колапсом в опалювальній сфері слідкує вся країна вже не один рік. Цей опалювальний сезон – не став винятком. В.о. міського голови ще рік тому мав план виходу зі складної ситуації – запустити роботу комунального підприємства, яке надаватиме тепло в домівки смілян. До вирішення цього питання він приступив за кілька днів до старту сезону. Таке затягування виглядає як підтримка підприємства-боржника «Смілаенергоінвест»”, – зазначається в повідомленні “порошенківців”.

У партії також просять жителів Сміли не асоціювати особу в.о. міського голови Федоренка із партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Зазначимо, що вчора смілянські ЗМІ повідомляли, що Федоренко поштовхався із Саакашвілі.

0 коментарів

Залишити відповідь