Ми цього не допустимо, – колектив ЧДТУ виступив проти повернення Качали

20.04.2017, 14:00

Колектив Черкаського державного технологічного університету виступив проти поновлення на посаді колишнього ректора Тамари Качали. Про це на прес-конференції заявили ректор, якого обрали на виборах влітку, Олег Григор, представники кафедр та студентського активу. 

Нагадаємо, відповідно до ухвали Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ від 29.03.2017 року Тамару Качалу мають поновити на посаді ректора вишу. 

У навчальному закладі відбулися вчені ради, на яких були ухвалені рішення щодо підтримки чинного ректора Олега Григора, висловлення недовіри Тамарі Качалі та звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням не поновлювати її на колишній посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Війна за ректорство: Качала заявляє про розкрадання ЧДТУ, а Назаренко – про проблеми у “спадок”

– Університет працює в штатному режимі, ми розуміємо відповідальність перед дітьми, які в нас навчаються. Не дивлячись на те, що останні кілька днів навколо університету звучить інформація щодо поновлення Тамари Миколаївни Качали, ми маємо чітку позицію: ніяких варіантів знищення університету немає, – говорить ректор вишу Олег Григор. – У нас є одностайність в колективі.

Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформатики, інформаційної безпеки та документознавства Валентина Кунченко-Харченко заявила, що колектив університету не допустить повернення Тамари Качали на посаду.

– Враховуючи, що чинного ректора ми вибрали демократично, тому морального права розглядати кандидатуру Качали ми не маємо. Коли були вибори, Тамара Миколаївна набрала 13 голосів. Її поведінка на сьогодні дає право вважати, що вона не поважає ні себе, ні колектив. Юридичних підстав для її повернення немає, вакансій немає. Я спілкують із колегами, із студентами, думка однозначна: ми не допустимо Тамару Качалу до університету, – емоційно висловилась Валентина Іванівна.

Як раніше писав ІнфоМІСТ, колишній ректор ЧДТУ Тамара Качала вважає розірвання з нею контракту незаконним та через суд намагається поновитися на посаді. За словами Тамари Качали, Міносвіти порушило процедуру звільнення, а в документах, які стали підставою для розірвання договору, жінка не бачить порушень умов контракту з її боку. Нині ж, за словами екс-ректора, університет розгромлюють та “знову мусолять питання про його ліквідацію”.

 

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Григор, Анжелка-регіоналка, трійко проректорів, що отримують шалені премії, і колишній ректор-заступник Тулуба по партії регіонів Яника, який прилаштував усіх родичів у ЧДТУ і збудував пять хат – це не колектив. а купка осіб, які будь-що чіпляються за корито. Ідіть геть, досить, дістали!!!