Три тижні після вбивства: як розслідують справу черкаського депутата

18.10.2017, 16:00

Прокуратура області проводить досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом резонансного вбивства депутата міської ради Михайла Бінусова. Нині справа розглядається Придніпровським райсудом Черкас.

Інформація про це розміщена в Єдиному державному судовому реєстрі.

Як зазначається в матеріалах слідства, прокуратура області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому 29 вересня, за фактом вбивства депутата міської ради Михайла Бінусова.

Прокурор в суді заявив, що, за версією слідства, вбивству Бінусова могла передувати підготовка протягом тривалого часу.

Згідно з матеріалами слідства, правоохоронці провели радіотехнічну розвідку навколо території, прилеглої до місця вчинення злочину (депутат загинув в мікрорайоні «Лісовий»). У результаті цього отримали ідентифікаційні дані базових станцій мобільного зв’язку, в зоні дії яких вона розташована.

У прокуратурі не виключають, що вбивці могли користуватися на місці злочину мобільним зв’язком.

9 жовтня суд задовольнив клопотання слідчого і  надав тимчасовий доступ до документів, що містять інформацію про з’єднання абонентських номерів мобільного зв’язку низки операторів.

У судових ухвалах міститься кілька десятків номерів різних мобільних операторів («Київстар», «Лайфселл», «ВФ Україна»).

“До вчинення вказаного кримінального правопорушення може бути причетним ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, житель ІНФОРМАЦІЯ_3, який користується послугами оператора та провайдера мобільного зв’язку ПрАТ «ВФ Україна» використовуючи при цьому абонентський номер 095-007-54-58. У період часу з 00 години 00 хвилин 01.05.2017 по теперішній час ОСОБА_3 міг спілкуватися з особами, причетними до вчинення кримінального правопорушення та обговорювати обставини вчинення кримінального правопорушення“, – йдеться в тексті судової ухвали.

Як вдалося з’ясувати, номер телефону особи, що вказаний в судовій ухвалі, належить Ігорю Борисовичу Недашківському.

Чоловік з таким іменем прописаний в Черкасах і є співзасновником охоронної компанії «Альянс Контроль», що з 2016 року зареєстрована в Києві. Також Недашківський є співзасновником київської ГО «Міжнародний центр боротьби з корупцією». Керівником цієї організації є житель Хмельницької області Костянтин Чернецький.

“ІнфоМІСТ” зателефонував за вказаним в ухвалі номером. Ігор Недашківський повідомив журналісту, що про депутата Бінусова та його вбивство чує вперше. Також пан Ігор сказав, що ніяк не може прокоментувати наявність його особистого номера телефону в судовій ухвалі. За його словами, востаннє в Черкасах він був більше, ніж півроку тому.

9 жовтня Придніпровський райсуд Черкас задовольнив клопотання прокурора і надав дозвіл на тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні оператора та провайдера мобільного зв’язку ПрАТ «ВФ Україна».

Як писав наш сайт, за фактом вбивства депутата Михайла Бінусова Головним управлінням Нацполіції в Черкаській області відкрито кримінальне провадження за ознаками п.12 ч 2 ст 115 ККУ (умисне вбивство вчинене за попередньою змовою осіб).

Нагадаємо, 29 вересня після 22-ї години на вулиці Одеській в мікрорайоні Лісовий було виявлено тіло чоловіка з вогнепальними пораненнями. Ним виявився депутат міської ради Михайло Бінусов.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Бредятіна.
    Але є цікавий факт. Фірма Надашківського охороняла магазини Дяченка (Адідаса).
    Одна з ймовірних причин вбивства – помста за магазин Юність.